Dla dzieci

Dla rodziców

• Serwis Polskie Radio Dzieciom- proponuje dzieciom audycje edukacyjne, warsztaty artystyczne, bajki, słuchowiska i konkursy.
  • Ninateka - strona internetowa, na której udostępniane są zasoby Narodowego Instytutu Audiowizualnego. W jej zasobach znajduje się ponad sześć tysięcy filmów, spektakli, koncertów, słuchowisk i programów publicystycznych, dostępnych legalnie i bezpłatnie.
  • Centrum Nauki Kopernik w Twoim domu -Inspiruje do eksperymentowania, konstruowania, główkowania i dobrej zabawy!
  • Crazy Nauka - największy polski popularnonaukowy blog, a także kanał na youtube, gdzie w atrakcyjny i przystępny sposób w wyjaśniane są zagadnienia naukowe.
  • Wolne lektury - strona z darmowymi lekturami.
  •  Zabawa z ortografia - dyktanda, testy i zgadywanki ortograficzne na różnych poziomach trudnosci.
  • Historia Polski na szybko - kanał na youtube oferujący krótkie filmy z historii Polski.

Dla przedszkolaków: